Zobacz, co zrobiliśmy z naszymi Klientami

...z szacunku do energii i w trosce o klimat.

Masz natłok obowiązków, a transformacja energetyczna i zmiany klimatu to tylko jedno z wyzwań, przed którymi stoisz?

Dobrze trafiłeś. Skupiamy się na przynoszeniu jak najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie, wyjaśniając naszym Klientom w bardzo prostych słowach, jak powinni postępować.

Dzięki temu, że zależy nam na wieloletnim partnerstwie, nasza współpraca z klientem rzadko kiedy kończy się na przekazaniu wskazówek. Pomagamy wdrażać, finansować, chronić – spójrz, jak:

Białe Certyfikaty w Dino Polska

Sieć sklepów Dino posiada ponad 1500 obiektów zlokalizowanych w całej Polsce. Główne obszary wykorzystania energii w obiektach to instalacje chłodnicze oraz oświetleniowe.

Więcej

Redukcja strat ciepła w procesie autoklawizacji dla Doliny Noteci

Zakłady DNP sp. z o.o. produkują karmę dla zwierząt domowych: psów i kotów. Produkcja obejmuje karmy w formie pasztetu (mielonki) oraz kawałków w sosie, a produkty są dostępne w różnych gramaturach i formach pakowania (puszka, saszetka).

Więcej

Wsparcie efektywności energetycznej w Espersen Poland

Espersen jest światowym liderem w przetwórstwie mrożonych bloków rybnych, mrożonych filetów oraz panierowanych produktów rybnych. Zakład produkcyjny w Polsce zlokalizowany jest w Koszalinie.

Więcej

Efektywność energetyczna w zakładach produkcyjnych H+H

H+H Polska sp. z o.o. to spółka posiadająca 13 zakładów produkujących beton komórkowy i cegłę silikatową. Zakłady zużywają duże ilości energii zarówno elektrycznej jak i ciepła, w szczególności w postaci pary wodnej.

Więcej

Udział w rynku mocy, systemie redukcji zapotrzebowania DSR spółek grupy INVESTA

Grupa INVESTA stanowi centrum usług wspólnych dla grupy przedsiębiorstw produkcyjnych działających w branży rolno-spożywczej i przetwórstwa spożywczego. Zakłady produkcyjne przyłączone są do Krajowego Systemu Elektroenergetycznego i posiadają moc zamówioną rzędu kilku megawatów każdy.

Więcej

Gospodarka ciepłem w Zakładach Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Zakłady Mięsne wyposażone są w trzy parowe kotły węglowe klasy OR o łącznej mocy ponad 15 MW w paliwie. Ponadto na terenie zakładów znajduje się szereg urządzeń technicznych generujących ciepło odpadowe, w postaci urządzeń chłodniczych i sprężarek powietrznych.

Więcej

Zobacz co mówią o nas klienci

 • ELLIPSIS Energy już dwukrotnie przeprowadziła audyt energetyczny
  w Emitel. Polecamy ELLIPSIS jako rzetelnego i terminowego wykonawcę.

  Andrzej Chlebda

  Główny Specjalista ds. Energetyki i Klimatyzacji, EMITEL SA

 • ELLIPSIS Energy od 2017 roku realizuje audyty energetyczne przedsiębiorstw dla Klientów Grupy Veolia w Polsce.
  W tym czasie zostało przeprowadzonych sprawnie ponad
  10 dużych projektów.

  Radosław Przybysławski

  Manager Biura Wsparcia Projektów Handlowych, Veolia Energia Polska S.A.
  www.veolia.pl
  www.uslugidlaprzemyslu.pl

 • Już w kilka miesięcy po przeprowadzonym audycie energetycznym przedsiębiorstwa ELLIPSIS Energy pomogła zrealizować pierwsze inwestycje poprawiające efektywność energetyczną naszej fabryki.

  Marcin Sidorowicz

  Członek Zarządu DNP sp. z o.o., Dolina Noteci

 • ELLIPSIS Energy pomogła
  w zaangażowaniu naszej spółki
  w rynek mocy jako jednostka redukcji zapotrzebowania DSR. Wsparcie polegało na doborze bezpiecznej mocy redukcji i zawarciu umowy
  z agregatorem rynku mocy.

  Michał Rola

  Dyrektor Techniczny,
  Zakłady Mięsne ŁUKÓW SA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

W naszym serwisie informacyjnym używamy plików cookie, w celu ułatwienia użytkownikom korzystania ze wszystkich funkcjonalności naszego portalu. Jeśli Państwa przeglądarka nie blokuje takich plików, przesyłanych przez nasz serwer, oznacza to, że Użytownik zgadza się na ich przechowywanie na swoim komputerze.